Dobre to, co polskie – urządzamy patriotycznie!

19 listopada 2019 0 Comments

Wiele osób nie docenia walorów polskich produktów. A szkoda, bo nie odbiegają jakością od uznanych na całym świecie marek. Na korzyść przemawiają również ceny, które często są niższe niż w znanych sieciówkach. Ponadto produkty są inne od wszystkich, oryginalne i niebanalne. A o to właśnie w aranżacji wnętrz chodzi! Ma być pięknie i indywidualnie, nasz dom ma być odzwierciedleniem naszego stylu.

 

Czy masz czasem wrażenie, że wchodząc do niektórych mieszkań, czujesz się, jakbyś znajdował się w pokoju pokazowym znanej sieciówki? No właśnie! Wiele osób, korzysta z oferty dużych i popularnych marketów podczas aranżacji swoich mieszkań. Później te nieruchomości, nie wiele różnią się od siebie. A przecież jest tyle sklepów polskich marek, które mają nietuzinkowe rozwiązania, dzięki którym nadasz swojemu mieszkaniu charakter!

 

W rankingach polskich producentów sklepów meblowych prym wiodą takie firmy jak: Forte, Wójcik, Bydgoskie Meble, Paged, Szynaka Meble, Helvetia, Taranko, Mebin, Klose, Vox, Mikołajczyk, FM Bravo, Restol, Dąb, Latzke, Jafra. Polecić można jeszcze ofertę sklepów: Debaro, Deka Furniture, Fabryka Mebli Bodzio, Kler, Kunsst, Minko, Nuki, Ragaba, Regalia Polska Maufaktura, Retrowood, Smreki, Somebunny, Wood&Paper i Woodies.

 

Wśród sklepów z meblami i dekoracjami polskich producentów na uwagę zasługują przede wszystkim AGATA i Black Red White. Bogata oferta mebli skrzyniowych, tapicerowanych, dodatków, akcesoriów wyposażenia wnętrz i dekoracji, sprawia, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie.

 

Polskie sklepy specjalizujące się tylko w dekoracjach i oświetleniu warte uwagi to głównie: La Faktoria, Feeby.pl, DaWanda, Dekomotyw, Villa Decor, tenDom, Pakamera, DecoBazaar, FromNord, Atelio, Belle-Amelie, Bazylia.pl, Gumberry.pl, Amazing Decor, Makutra, ExitoDesign, Moma Studio, Designerskie, Zona Design, Outlab, Wall-being, Fabryka Form.

 

Aby upewnić się, że kupujemy polski produkt warto za pośrednictwem odpowiedniej aplikacji w telefonie, sprawdzić co oznacza kod kreskowy produktu. Aplikacja, która pomoże rozróżnić produkt polski od zagranicznego, to na przykład: wspieramrynek.pl.